10 DŮVODŮ

PROČ SE STÁT SERVISNÍM PRACOVNÍKEM PRO DOMÁCÍ SPOTŘEBIČE

Rozjeli jsme jedinečný program, který vytvoří rámec pro spolupráci uchazečů o studium, vybraných škol
a partnerů z řad prodejců domácích spotřebičů.

Naši absolventi jsou vybaveni praktickými dovednostmi a odborným vzděláním potřebným pro nastartování úspěšné kariéry. Kombinace teoretických znalostí a praktických zkušeností je vysoce ceněna zaměstnavateli v mnoha odvětvích a profesích.


1. Stálá poptávka po servisním pracovníkovi pro domácí spotřebiče

Rychle se vyvíjející technologie a nedostatek servisních techniků zajistí absolventům jisté uplatnění na trhu práce.

2. Široká škála karierních možností

Pro kvalifikované servisní pracovníky pro domácí spotřebiče existuje několik kariérních možností. Pokud nechcete pracovat pro velkou společnost vyrábějící spotřebiče, můžete pracovat pro: obchody se spotřebiči, nezávislé servisní společnosti, zařízení hotelového nebo restauračního typu, stát se OSVČ.

3. Příležitosti k postupu

S vystudováním oborů s rozšířenou výukou zaměřenou na servis domácích spotřebičů se vám otevírají další pracovní možnosti i kariérní růst.

4. Rozmanitost práce

Pokud se rozhodnete pro dráhu servisního pracovníka pro domácí spotřebiče, nikdy se nebudete nudit. Každý den přináší něco nového.

5. Servisní pracovníci pro domácí spotřebiče jsou pro 
své odborné znalosti respektováni

Není většího zadostiučinění než vědomí, že jste na pracovišti pro své dovednosti
a odborné znalosti respektováni.

6. Praktická práce, která je zajímavá a kreativní

Řešení problémů a odstraňování závad bude patřit mezi hlavní součást vaší každodenní práce. Naučíte se, jak spotřebiče fungují, jak je rozebrat a zase složit zpět.

7. Jste v pohybu a poznáváte nové lidi

Jste stále v pohybu a na servisních výjezdech poznáte zajímavé lidi.

8. Pocítíte spokojenost z dobře odvedené práce

Zjistit, co je se spotřebičem v nepořádku, a opravit ho, je neuvěřitelně uspokojující. Servisní pracovníci opravují spotřebiče, na které se spoléháme každý den. Když se zařízení porouchá, život je mnohem těžší. Jakmile se objeví zkušený technik, který ví, jak problém rychle vyřešit, je to pro zákazníka velké odbourání stresu.

9. Čisté a bezpečné prostředí

Ve srovnání s jinými kvalifikovanými řemesly je technik spotřebičů čisté a bezpečné povolání. Většinou pracujete v interiéru, takže jste jen omezeně vystaveni chladu nebo teplu.

10. Možnost spolupráce s předními výrobci domácí spotřebičů

Renomovaní výrobci domácích spotřebičů cílí na absolventy oborů servisních techniků. Aktivní spolupráce probíhá již v průběhu studia, kdy rozvíjí zkušenosti a prohlubují praktické dovednosti studentů.